Perşembe, Nisan 25, 2024

Neden Zip Perde ?

Zip perde stor perdeler arasında yeniliği ve teknolojisi ile dikkat çeken bir perde çeşididir. Zip perde ile insan hayatı kolaylaşmakta ve konforlu bir hal almaktadır. Çünkü müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için son teknoloji ile birleşen bu perde oldukça kullanışlıdır.

Stor perde kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Gerilerek stor perde sistemine dahil olan kumaş sayesinde hava durumuna göre iç mekanın havasını ayarlamak ve en iyi seviyede tutmak mümkün olmaktadır. Kaliteli kumaş zip perdelerde çok önemlidir. Çünkü temel etkiyi sağlayacak olan element kumaştır. Geriye kalan donanım ise kumaşı doğru ve istenen şekilde ayarlama imkanı sunmaktadır.

Zip perde, teknolojik çözümleri de kendisi ile birlikte sunmaktadır. Kumaşından donanımına kadar her elementinde teknolojik etkiler taşıyan zip perde her kullanıcının perde ihtiyacına cevap verebilecek bir perde çeşididir.

Zip perde ile ev, kafe, otel, teras, çardak, yazlık gibi birçok mekanı konforlu bir yere dönüştürmek mümkündür. Zip perde sayesinde mekan ne çok sıcak ne çok soğuk olacak, güneş ışınlarından uzak durmak ve keyifli vakit geçirmek mümkün olacaktır. Kumaşı sayesinde iç mekanın ideal sıcaklığını korumaya meyilli olan zip perde içerisinin aşırı sıcak ya da soğuk olmasını önleyen bir kumaş teknolojisine sahiptir.

Aynı zamanda sürekli hava değişimi yapmak için özel porlara sahip zip perde kumaşı iç ve dış mekan arasında hava değişimi sağlayarak iç mekanın havasını hep temiz ve ferah tutmaya yardımcı olmaktadır. Perdeyi kapatarak rüzgardan korunmak mümkün olmakta ama bu ortamı havasız bırakmamaktadır. Zip perde sayesinde insan vücudu için en uygun sıcaklık sağlanmakta ve güneşin hem cilt hem göz için olan zararları en aza indirilmektedir.

Zip perde kumaşının dış mekanı izlemeye yetecek kadar şeffaf olması manzarayı engellememeye yardımcı olmaktadır. Zip perdelerin aynı zamanda yanmaya, kırışmaya, sarkmaya ve solmaya dayanıklı bir kumaşı vardır. Yani olası tehlikelerde zip perde kendini ve mekanı koruyabilecektir. Zip perde her türlü olumsuz duruma karşı mekanı korumakta ve maksimum rahatlık sağlamaktadır. Böylece zip perde ile keyifli vakit geçirmek ve herhangi bir olumsuz duruma takılmamak mümkün olacaktır.