ŞİŞLİ PERDECİLER OLARAK HİZMETİNİZDEYİZ

0
1530

ŞİŞLİ PERDE

Evlerde dekorasyon için son rötuştur perdeler. Önemsiz gibi durmakla birlikte her şeyin son şeklini almasını sağlayan sihirli değnek gibidirler ve şık olmak zorundadırlar. Şıklığın ve tasarımın yeni adresi olan şişli perde firmamız Okmeydanı, İnönü gibi şişli semtlerinde sizlere hizmet vermektedir. Perde siparişleriniz adrese teslim edilir ve firmamız evinize gelip ölçü alır, sizin istek ve tasarımınıza göre hizmet verir. Evinizin konumunu bize atmanız yeterli.

Kısa zamanda kapınızda oluruz. Dilediğiniz gibi ölçü alıp dilediğiniz desenleri seçmenize yardımcı oluruz. Şişli perdeler, İstediğiniz renk ve desen seçenekleri ile şıklığınıza şıklık katmaktadır. Adresinize elimizdeki kataloglar ve numunelerle geliyoruz. Kapınıza kadar ölçü almaya geliyoruz. Siz karar vermek zorunda değilsiniz, ölçü almak ise tamamen ücretsiz. Biz bütçenize göre bir hesap çıkarıyoruz ve siz karar veriyorsunuz.

 PERDE ÇEŞİTLERİMİZ

            Perde çeşitlerimiz sınırsızdır. Çeşitlilik kullanılan mekana ve pencere büyüklüğüne göre değişmektedir. Çeşitlerimiz şöyle sıralanabilir:

 1. AHŞAP JALUZİ PERDE: Çeşitli renk imkanına sahip bu perdeler dayanıklılığıyla ünlü ithal perde çeşididir. İpleri kopmaz maddelerden imal edilmiş olup 10 yıl garanti teminatımız vardır. Üstelik çift taraf seçeneği de sunmaktadır bu perdeler. Ön taraf farklı bir renk iken arka taraf farklıdır. Bu perdelerin kumandalı, baskılı pvc gibi türleri de vardır. Bu da bütçeye göre belirlenmektedir. Son dönemlerin kullanılan en şık, kullanımı ve temizliği kolay perde çeşididir. Tabi şişli perdeciler olarak jaluzi perdelerin alüminyum, keten ve tül gibi türlerini üretmekteyiz. Ancak jaluzilerin ahşap modelleri Nişantaşı ve Okmeydanı’nda sık kullanılmakta olan bir perde çeşididir.
 2. STOR PERDE: Yıllardır kullanılmakta olan perde çeşididir. Açılıp kapanma sistemine sahiptir. Son dönemlerde evlerde özellikle güneşlik görevinde sık olarak kullanılmakta olup artık yeteri kadar eski tarz olan güneşlik yığınını ortadan kaldırmak için büyük fırsat değerindedir.
 3. ZEBRA PERDE: İki renkten oluşması ve bu renklerin yatay çizgiler halinde olması sebebiyle zebra perde ismini almıştır. Özellikle mutfak ve balkon pencerelerinde sık kullanılmaktadır.

 4.İŞ YERİ PERDELERİ: İş yerleri için store şeklinde ve daha basit ve resmi tarzda tasarlanmış olan perdelerdir. Mecidiyeköy semti bu perdeler konusunda en fazla sipariş veren semttir. Ona göre de üretim çıkmaktadır.

 1. EV PERDELERİ: Ev perdeleri sadece evlerde kullanılabilmekte olup onların da çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar şöyle sıralanabilir: modern ev perdeleri, klasik ev perdesi, salon perdesi, kruvaze perde, yatak odası perdesi, çocuk odası perdesi, balon perde, varak perde, rustik perde, cam balkon perdesi şeklinde sıralanabilir. Kruvaze perdeler son dönem perde akımının en şık örnekleridir. Perdenin ortası çeşitli desenler ve şekillerle kaldırılmıştır. Orta tamamen açık, pencere görünmektedir. Şık tasarımlar sunmakta olan perde çeşididir. Varak perde ve rustik perdeler ise daha lüks yalı tarzı evler ya da saraylarda kullanılan modellerdir. Oldukça değişik varak ya da rustik işlemeleri vardır.

            Ayağınıza kadar perde hizmetimiz ile şişli perdeci, ekip olarak mükemmel uyumlu çalışmaktadır. Şık modelleri yeni tasarımları sizlerle buluşturmak için hizmette sınır tanımıyor. Şişli’de Okmeydanı Nişantaşı Mecidiyeköy harici Yayla, fulya, Kaptanpaşa gibi pek çok semte hizmeti bulunmaktadır.

 

Şişli Bölgesinde Verdiğimiz Hizmetler;

 • Şişli Zebra Perdeci
 • Şişli Stor Perdeci
 • Şişli Tül Perdeci
 • Şişli Screen Perdeci
 • Şişli Blackout Perdeci
 • Şişli Ofis Perdeci
 • Şişli Ev Perdeci
 • Şişli Perde Montaj
 • Şişli Korniş Montajı
 • Şişli Perde Tamiratı

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here