NEF 39 PROJESİNDE TÜM PERDE MODELLERİYLE HİZMETİNİZDEYİZ

0
1949

NEF 39 PERDECİ

Ev tekstili insanlar için çok önemli bir kategoridir ve her insanın ev tekstili ürünlerine ihtiyacı vardır. Ev içerisindeki dekorasyondan, estetik görünümüne kadar önem arz eden perde faktörü evin havasını tamamen değiştirmektedir. Her insan istediği şekilde dekorasyon yapabilir ve evdeki eşyalarına birbirine uyum sağlaması açısından istediği düzeni verebilir. Setrist By Tiryakioğlu olarak tüm İstanbul’a ev tekstili konusunda hizmet vermekteyiz. İlk günden bu yana misyonumuz ise hangi tarz üretim istenilirse istenilsin müşteri memnuniyetini temel alarak hizmet vermektir. Son zamanlarda hizmet yoğunluğu olarak Nef 39  perde bölgesine ağırlık vermiş olsak da her ilçeye uygun şekilde seri üretim yapmaktayız. Perde konusunda yılların verdiği tecrübeyle birlikte müşterilerimizi asla yanıltmamaktayız.

Mekanlara göre farklı şekillerde perde modelleri bulunmaktadır. Her pencereye veya her duvar rengine aynı perde yakışmamaktadır. Setrist By Tiryakioğlu olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza uygun üretim yapabilmek için öncelikle gelip keşif yapmakta ve daha sonra alacağımız ortak kararla birlikte en hızlı şekilde perdenin tamamlanması için gerekli adımları atmaktayız. Nef 39 perdeciler denilince ilk akla gelen isim olmamızın sebebi bu zamana kadar Ataşehir bölgesinde oluşan konutların çoğuna hizmet vermiş olmamızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve buna bağlı olarak tavsiye etmeleri sonucunda her geçen gün müşteri sayımız artmakta ve her yeni müşterimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Stor, zebra, tül perdelerde de ustalaşmış olarak hizmet vermemiz neticesinde; mekanın sadece pencere kısmında değil, tavan ve kartonpiyer kısımlarında da tasarım oluşturmamız gözleri kamaştırıyor.

Setrist By Tiryakioğlu olarak profesyonel çalışmalarımız sayesinde ev veya mekan içerisinde oluşan duvar veya pencere sorunlarını aşmak için de yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. En hızlı çözüm ve alternatiflerle müşterilerimizin daha hızlı bir şekilde dekorasyona ulaşması için hizmet vermekte olan Setrist By Tiryakioğlu olarak iletişim konusunda bize her zaman ulaşabilir, acil durumlarda veya yetiştirilmesi gereken perde hizmetinde kendini geliştirmiş bir firmayız. Setrist By Tiryakioğlu olarak Nef 39 perdeci bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetlerde hızlılık konusunda profesyonel çalışmalar gerçekleştirdik. Estetik görünümü ön planda tutarak muhteşem dekorasyonlara sahip olabilmek için tüm teknolojileri kullanarak evlere ve mekanlara renk katabilmek için çabalamaktayız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here