Pazartesi, Şubat 17, 2020

MASLAK PERDECİ

Ev tekstili insanlar için çok önemli bir kategoridir ve her insanın ev tekstili ürünlerine ihtiyacı vardır. Ev içerisindeki dekorasyondan, estetik görünümüne kadar önem arz eden perde faktörü evin havasını tamamen değiştirmektedir. Her insan istediği şekilde dekorasyon yapabilir ve evdeki eşyalarına birbirine uyum sağlaması açısından istediği düzeni verebilir. Setrist By Tiryakioğlu olarak tüm İstanbul’a ev tekstili konusunda hizmet vermekteyiz. İlk günden bu yana misyonumuz ise hangi tarz üretim istenilirse istenilsin müşteri memnuniyetini temel alarak hizmet vermektir. Son zamanlarda hizmet yoğunluğu olarak Maslak perde bölgesine ağırlık vermiş olsak da her ilçeye uygun şekilde seri üretim yapmaktayız. Perde konusunda yılların verdiği tecrübeyle birlikte müşterilerimizi asla yanıltmamaktayız.

Mekanlara göre farklı şekillerde perde modelleri bulunmaktadır. Her pencereye veya her duvar rengine aynı perde yakışmamaktadır. Setrist By Tiryakioğlu olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza uygun üretim yapabilmek için öncelikle gelip keşif yapmakta ve daha sonra alacağımız ortak kararla birlikte en hızlı şekilde perdenin tamamlanması için gerekli adımları atmaktayız. Maslak perdeciler denilince ilk akla gelen isim olmamızın sebebi bu zamana kadar maslak bölgesinde oluşan konutların çoğuna hizmet vermiş olmamızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve buna bağlı olarak tavsiye etmeleri sonucunda her geçen gün müşteri sayımız artmakta ve her yeni müşterimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Stor, zebra, tül perdelerde de ustalaşmış olarak hizmet vermemiz neticesinde; mekanın sadece pencere kısmında değil, tavan ve kartonpiyer kısımlarında da tasarım oluşturmamız gözleri kamaştırıyor.

Setrist By Tiryakioğlu olarak profesyonel çalışmalarımız sayesinde ev veya mekan içerisinde oluşan duvar veya pencere sorunlarını aşmak için de yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. En hızlı çözüm ve alternatiflerle müşterilerimizin daha hızlı bir şekilde dekorasyona ulaşması için hizmet vermekte olan Setrist By Tiryakioğlu olarak iletişim konusunda bize her zaman ulaşabilir, acil durumlarda veya yetiştirilmesi gereken perde hizmetinde kendini geliştirmiş bir firmayız. Setrist By Tiryakioğlu olarak Maslak perdeci bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetlerde hızlılık konusunda profesyonel çalışmalar gerçekleştirdik. Estetik görünümü ön planda tutarak muhteşem dekorasyonlara sahip olabilmek için tüm teknolojileri kullanarak evlere ve mekanlara renk katabilmek için çabalamaktayız.

Maslak

            Maslak İstanbul’un en hareketli semtlerinden birisi olarak, ticari açıdan gelişmiş, aynı zamanda yerleşim birimi olarak da kalabalık bir alan oluşturmaktadır. Gelişmeye açık durumda olan bu bölgede evlerin içerisine yapılan dekorasyonlar da perde seçimi özen gösterilmesi gereken bir konu olmaktadır. Maslak perde seçimleri konusunda birçok üretim alanının yanında satış merkezlerine de sahip bir bölgedir. Ayrıca bu tür seçimleri internet ortamından web sitesi sayfalarında tüm görsellikleri ile yayınlanmış perde modellerinden seçme imkanı da bulabilirsiniz.

            Web sitesi özellikle açıklamalı ve perde kullanıcılarının perdeleri nasıl kullanacakları veya tasarımlarına nasıl uyduracakları konusunda bilgiler vermektedir. Şişli perde seçeneklerinden yapacağınız alışverişlerde tüm ödeme kolaylıkları müşterilerimiz için düzenlenmiş durumdadır. Seçeceğiniz perdeler evlerinizde zevkinize uygun ve günlük yaşantınızda içinizi aydınlatacak renk ve desenlerde ortaya çıkarmaktadır. İnternet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde eğer beğenmediğiniz bir konu oluştuğunda, iade imkanı kolaylıkları siz değerli müşterilerimize uzun vadeli olarak sunulmaktadır.

 Perde Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

            Perde alırken nelere dikkat edilmeli? Bu konuda sizlere vereceğimiz bilgiler seçimlerinizde referans olarak kullanabileceğiniz bilgilerdir. Öncelikle iç mimari açıdan odalarımızın renk seçimi perde renkleri ile uyumlu bir şekilde olmalıdır. Çünkü bu konuda yapılan tasarımlarda Üsküdar perde modelleri duvarlarda kullanılan boya perdeler ile uyumlu olmadığı takdirde bazen yaşantınızda değişik hisler yaşamanıza neden olacaktır. Biz internet sitesi kurulumunda ilk hedeflediğimiz nokta, öncelikle müşterilerimizin ticari açıdan bizlere yapmış olduğu müracaatların da onlara detaylı bilgiler vererek kullanacakları malzeme hakkında detaylı bilgi sahibi olmalıdır.

            Maslak perdeci web sitesi içeriğinde yapmış olduğumuz satışlarında, tül perde modelleri stor perde, modelleri, jaluzi perde modelleri, zebra perde modelleri, fonlu zebra modelleri, screen perde modelleri, dikey Perde modelleri, motorlu perde modelleri, Kruvaze perde modelleri, briz tül perde modelleri olarak Göztepe perde üreticileri alanında değişik ve geniş anlamda seçenekler sunmaktayız. İşte bu konuda yapacağınız seçimler tamamen kendi zevkinize uygun ve dışarıdan bakıldığında göze hoş gelen modellerden yapılmış olması gerekir.

 En Çok Kullanılan Perde Çeşitleri Nelerdir?

            En çok kullanılan perde çeşitleri nelerdir? Diye sorulacak olursa, bu konuda Beykoz perdeciler olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda müşterilerimizin son günlerde gündemde olan tasarımları görebilmesi için gerekli düzenlemeleri yapmaktayız. Bu düzenlemeler sayesinde satın alınacak perdelerin özellikle yeni kurulan evlerde mobilyalar ile uyumlu bir şekilde olmasına özen gösterilmektedir. Web sitesi sayfalarında görsel olarak yayınlanan ev şekilleri mobilyalar ile perdelerin arasındaki ilişkiyi en iyi şekilde göstermektedir. Maslak perdeciler olarak sizlere sunmuş olduğunuz seçenekler de özellikle detaylı açıklamalar yaparak perdelerin montajı, perdelerin şekilleri, perdeleri kullanım şekilleri konusunda detaylı bilgiler verilmektedir.

            Motorlu perdelerin kullanımında özellikle perdeler açılması ve kapanmasında sonlandırıcı kullanımları gerektirir. Çünkü hassas yapıda olan tül perdeler veya diğer ince yapılı perdeler zorlanmalar da deforme olacaktır. Bu nedenle kullanım aşamasında titiz davranılması gerekir. Eyüp perde üreticileri olarak bu konularda en kullanışlı aksesuarları web sitesi sayfalarından sizlerin seçimine sunmaktayız.

Maslak Perdeci